|E diel, Shtator 24, 2017

​“Supermbesa” e Berishës “në super qejf” në Milano 

Dasara Malltezi mbesa e ish-kryeministrit Berisha ka publikuar një foto nga qëndrimi i saj në Milano.

Me një dekolte të hapur dhe me buzë të kuqe, duket se “supermbesa” ka kaluar mbrëmjen duke kërcyer me mikeshat e saj.

alb365/Gazeta Express/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rama: Revolucion në arsim, të shpëtojmë të ardhmen e fëmijëve.

Tiranë - Kryeministri Edi Rama thekson vendosmërinë e qeverisë së tij për të çuar deri në fund reformën në sistemin...

Close