|Thursday, October 27, 2016
  • NA NDIQ NË

​“Supermbesa” e Berishës “në super qejf” në Milano 

wwww_1475010676-9651539

Dasara Malltezi mbesa e ish-kryeministrit Berisha ka publikuar një foto nga qëndrimi i saj në Milano.

Me një dekolte të hapur dhe me buzë të kuqe, duket se “supermbesa” ka kaluar mbrëmjen duke kërcyer me mikeshat e saj.

alb365/Gazeta Express/

Add a Comment

%d bloggers like this: