|E diel, Dhjetor 17, 2017

1 në pranga dhe 1 në hetim të lirë . 

policia-arrestimetMallakastër – Lushnje –  – Më datë 18.01.2015,nga Komisariati Policisë Mallakastër ,u arrestua në flagrancë shtetasi Sabri Myrtaj ,vjec 52 ,banues në fshatin Ninesh,Mallakaster.Arrestimi i ketij shtetasi eshte bere  sepse nga kontrolli i ushtruar ne banese , dyshohet  se vidhte  energji elektrike .Gjithashtu filloi procedimi penal  në gjëndje të lirë për shtetasin Bashkim  .S,vjec 61, banues në fshatin Corrush,Mallakaster,me detyrë futurist O.SH.E.E.zona ,Fratar,Mallakaster  ,pasi kishte detyre te konstatonte dhe raportonte vjedhjen  e konstatuar.  Neni 137 dhe 300 i K.P  .

 Më datë 18.01.2015 Komisariati Policisë Lushnje , filloi procedimi penal në gjëndje të lirë për shtetasin Roland Ibraliu ,vjec 33,banues në fshatin Zhamë,Lushnje.Sepse ky  shtetas ushtron dhunë psikologjike ndaj babait të tij shtetasit M .I ,vjec 79 ,banues në fshatin Zhamë  Lushnje, Neni 130/a i K.P.

alb365.com

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Sherri/ Xhaxhai qëllonë për vdekje me thikë nipin

​Shkodër - Zbardhen detaje nga ngjarja e...

Close