|E hënë, Qershor 26, 2017

10 filmat qe kane bere burrat te qajne. 

Οι-10-ταινίες-που-κάνουν-τους-άντρες-να-δακρύσουν    Lotët në kinema nuk janë turp. Për revistën Esquire, gratë janë gjithmonë të gatshme për dramën e kinematografisë. Burrat, pse?

Sepse, nuk ka vetëm filma me super heronj dhe monsters, këto janë 10 nga filmat më të mire në historinë e kinemasë qe kane bërë burrat të qajne.

1. A Perfect World (1993)

2. Brian’s Song (1971)

3. Schindler’s List (1993)

4. The Shawshank Redemption (1994)

5. The Bicycle Thief (1948)

6. Big Fish (2003)

7. Toy Story 3 (2010)

8. Babe (1995)

9. Saving Private Ryan (1998)

10. Field of Dreams (1989)

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013 https://t.co/iBI17c9J77 https://t.co/iAk881Y48y
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Aksidentohen me vdekje me Lanborghini , pak metra larg servisit (foto e video)

Rusi - Dy të vdekur dhe një makinë të dëmtuar ishte llogaria tragjike e një aksidenti në Rusi pak ditë...

Close