|E diel, Qershor 25, 2017

Rita Ora tregon te mbathurat. 

Cilësohet si rita oranjë nga eventet më të famshmr dedikuar modës dhe së bukurës, kështu që këngëtarja Rita Ora nuk mund të mos ishte pjesë. Ajo u fotografua në Met Gala në New York e veshur me një fustan ngjyrë kremi, i cili ishte i çarë në pjesën e përparme.Teksa ecte në tapetin e kuq Rita u pengua në një pjesë të tij, duke bërë që të dilnin në pah mbathjet ngjyrë mishi.Këngëtarja 23 vjeçare e kapërceu pa shumë siklet këtë moment, duke vijuar më tej me pozat e rastit. Rita u pa tejet sharmante, me flokët e lëpira mbas, me një tualet korrekt dhe gishtat e mbuluar gjithë unaza.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Arrestohet 30 vjeçari, kultivonte hashash https://t.co/q0FY78djYP https://t.co/E4Mnv5SBvI
11,395 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dritan Demiraj në koma, rrihet nga ish boksieri rumun

Itali - Dritan Demiraj shqiptari i dënuar me burg të përjetshëm për vrasjen e ish të dashurës së tij dhe...

Close