|E enjte, Shkurt 23, 2017

12 shqiptarë të arrestuar në klanin e kokainës (emrat) 

Policia italiane ka lëshuar 21 urdhëra arrestimi ndaj 12 shtetasve shqiptarë e 9 shtetas italianë. 16 prej tyre janë nën urdhëri arresti me burg e 5 të tjerë nën urdhër arresti shtëpiak.

Gjatë operacionit janë sekuestruar 9 mijë euro cash, një sasi e konsiderueshme kokaine si dhe armë e instrumente të përdorura për konfeksionimin e drogës.

Mes emrave të shqiptarëve të arrestuar; është dhe një femër e cila rezultonte rezidente e papunësuar në shtetin italian.

Sipas policisë italiane pika e referimit e kësaj organizate trafikatësh ishte shqiptari Mirjan Ajdini, i cili thirrej me emrin Emiliano apo Arjan.

Mirjan Ajdini, 29 vjec

Lorenc Daiu 38 vjec

Ferit Hoxholli 35 vjec

Kaja Hajdar  31 vjec

Elton Laraku  30 vjec

Malka Kujtim  38 vjec

Elis Rustami  30 vjeç

Erjon Seferi  35 vjeç

Denis Tosku 34 vjeç

Dashnor Tosku  38 vjeç

Klodian Kamberaj 37 vjeç

Jesica Kaftirani 22 vjeçe

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vdes 52 vjeçari, e godet freza duke punuar tokën https://t.co/o0vPH1r2ef https://t.co/Ium6VJYj6D
507 people follow ALB365
Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rovena Stefa – Rri që rri , çaj ndonjë sharqi sa për të bërë uj e fara (fotot)

Rovena Stefa ka publikuar edhe një fotografi të re, pjesë e albumit të saj ‘Erotic’. “E FUNDIT FOTO E ALBUMIT...

Close