|E diel, Shkurt 25, 2018

13 vjrçarja që fle me 10 gjarpërinj. 

89276_1    USA – Vajza 13-vjeçare e aktorëve Will Smith dhe Jada Pinkett Smith thuhet se është aq shumë e ‘fiksuar’ pas gjarpërinjëve sa fle me ta. Ajo ka më shumë se 10 gjarpërinj në shtëpinë e saj dhe i mban në dhomën e gjumit.

Një mik i familjes i cili ka vendosur të mbetet anonim shprehet për “Daly mail” se 13-vjeçarja Willow Smith dhe vëllai i saj Jaden i mbajnë zvarranikët në shtrat dhe flenë me ta pa pasur aspak frikë. Ndërsa disa prej tyre i mbajnë në kafaz.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vlahutin – Në një vit liria e medias në vendnumuro

Tiranë - Liria e medias...

Close