|E enjte, Qershor 29, 2017

13 vjrçarja që fle me 10 gjarpërinj. 

89276_1    USA – Vajza 13-vjeçare e aktorëve Will Smith dhe Jada Pinkett Smith thuhet se është aq shumë e ‘fiksuar’ pas gjarpërinjëve sa fle me ta. Ajo ka më shumë se 10 gjarpërinj në shtëpinë e saj dhe i mban në dhomën e gjumit.

Një mik i familjes i cili ka vendosur të mbetet anonim shprehet për “Daly mail” se 13-vjeçarja Willow Smith dhe vëllai i saj Jaden i mbajnë zvarranikët në shtrat dhe flenë me ta pa pasur aspak frikë. Ndërsa disa prej tyre i mbajnë në kafaz.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Rovena Dilo për balerinin: E shoh dhe mbetem pa frymë

Rovena Dilo ka folur për herë të parë për balerinin për të cilin është përfolur shumë se ka krijuar një...

Close