|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

15 motorra e 20 motorrçiklistë në ‘Green Park’ Altin Lushi , Ardenicë 

Lushnje – Dhjetra të apasionuar pas motorrave kanë qënë vizitorë  në Ardenicë paraditen e sotme , dhe më konkretisht në lokalin e njohur ‘Green Park’ Altin Lushi.

SteelWings Albania kanë qënë rreth 15 motorra e afro 20 motorciklistë

Ata jan ndier komodë nga pritja dhe shërbimi i stafit të loklait , sikundër edhe nga gatimet e shumëllojshme të guzhinës së ‘Green Park’.

‘Stinët ndryshojnë, çmimet ulen, shijet rriten’

Shikoni fotot

14322572_1883302935225940_2805552035012284708_n 14322718_1883302931892607_4732538384432841598_n

alb365

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja votat për Topin e Artë, Ronaldo i pari .

Cristiano Ronaldo ka qenë bindshëm para Lionel Messit dhe Manuel Neuerit në garë për Topin e Artë. Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo, ka marrë 37.66 pëqind të votave në...

Close