|E shtunë, Nëntor 18, 2017

15 turistë nga Kosova helmohen në restorant 

Durrës – Plot 15 shqiptarë nga Kosova janë helmuar pasi drekuan në një restorant tek zona e “Shkëmbit të Kavajës” në Durrësit.

Shtetasit kosovarë janë paraqitur në spitalin e Durrësit me simptoma helmimi. Sipas, turistëve kosovarë helmimi ka ardhur nga ushqimi dhe uji.

Të 15 shtetasit po marrin trajtim mjekësor në spital, por fatmirësisht pa probleme serioze.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kush i ka fshehur gjurmët e kriminelëve ?

Tiranë - Sa më shumë gërvishtet çështja Doshi apo Frroku, aq më shumë dalin në pah fakte tronditëse. Arrestimet e...

Close