|E hënë, Shtator 25, 2017

Basha dergon sms per protesten e se premtes. 

basha sms  Fier – Kreu I PD-se Lulezim Basha ka nisur njoftimin me sms jo vetem te anetareve te parties demokratike por edhe te qytetareve. Nje sms e tille ka mberritur edhe tek nje qytetar fierak , anetar I PD-se ku Basha u ban thirrje qe diten e premte te shkojne ne Tirane qe ti bashkohen protestes .
Sipas sms mesohet se qellimi I kesaj proteste eshte kunder qeverise Edi Rames dhe klaneve te droges dhe pro Shqiperise europiane.
Edi Rama shko ne shtepi, perfundon sms e tij Basha derguar anetareve te PD-se dhe qytetareve.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Cannon: Burgjet janë mbushur me të dënuar për vepra të lehta jo me kriminelë

Tiranë - Në të njëjtën linjë me ambasadorin amerikan dhe me atë të BE, edhe ambasadori i Britanisë së Bashkuar...

Close