|E premte, Janar 19, 2018

17 fustanet që ju bëjnë të shkëlqeni në natën e Vitit të Ri (foto) 

Festat e fundvitit vërtet se janë emocionuese për shumicën e njerëzve – e veçanërisht për femrat, sepse është një tjetër mundësi për t’i provuar rrobat e reja dhe për të shkëlqyer me pamjen e tyre!

Megjithatë, kur është fjala për rrobat, ndonjëherë zgjedhja e gardërobës së duhur mund të jetë problematike, transmeton Telegrafi.

Kjo është aktuale edhe gjatë përzgjedhjes së fustanit që do ta vishni për Vitin e Ri.

Prandaj, duke marrë parasysh këtë, ekspertët kanë krijuar një listë me 18 fustanet të cilat duhet t’i keni në konsideratë nëse vërtet dëshironi të shkëlqeni gjatë asaj nate! /Telegrafi/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Vjeshtë 2017” bllokon 16 makina luksoze, 1 e blinduar (video)

Fier - Vijojnë kontrollet për rritjen...

Close