|E enjte, Qershor 22, 2017

Rizhvishet Rita Ora. 

Rita Ora i është “dorëzuar” aparatit fotografik disi kontrovers të Terry Richardson, i cili është përfolur së fundi se kërkon seks në këmbim tërita-ora-terry-richardson-6_1 realizimit të fotove për personazhet e famshëm. Fotografi i njohur i “VIP”-ave duket se ka bindur këngëtaren të pozojë “topless” si modele për të, pikërisht në studion e tij. Rita në fotot bardhezi shfaqet duke kafshuar gishtin, me një palë reçipeta fare të tejdukshme, apo duke mbajtur me dorën pjesën e gjoksit ndërkohë që pjesët e tjera trupore i ka pothuajse zbuluar. Si përfundim ka dalë një shërbim fotografik shumë i pazakontë për bjonden me origjinë kosovare.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fitoret dhe humbjet e opozitës nga “çështja Doshi”

Nga MERO BAZE  Opozita vendosi t‘i japë mbështetje kërkesës së Prokurorisë për arrestimin e dy deputetëve të përfshirë në aferën...

Close