|E premte, Shtator 22, 2017

20 minuta sex në dritare të zyrës, xhirohen nga banorët (video +18) 

Një çift i prapë është kapur në kamerë duke bërë seks mbështetur për dritares së madhe të xhamit të një zyrë në Londër, dhe atë në pikë të ditës.

Çifti është filmuar duke kryer marrëdhënie për 20 minuta rresht, duke u mbështetur për dritares së zyrës, transmeton Express.

Vendorët mendojnë çifti ka kryer marrëdhënie me qëllim që të kënaqen duke e ditur se të tjerët i shohin./Express/

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Dasëm prrallore, miku miliardier i Putinit marton djalin (foto e video)

Djali i mikut miliarder të Vladimir Putinit kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në një ceremoni magjepsëse në Moskë. Karen...

Close