|E hënë, Shkurt 19, 2018

20 vjeçarja gjen vdekjen pasi bën sorumin në spital 

Fier – Një 20-vjeçare nga Fieri ka ndërruar jetë në Fier.

Bëhet fjalë për Xhuljeta Gjekën, e cila kishte qenë sëmurë dhe për këtë ka marrë mjek në spitalin e Fierit.

Dhe pasi ka marrë mjekim ditën e djeshme, ajo ka shkuar për në banesën e saj.

Por, gjendja e saj shëndetësore u përkeqësua më shumë, ku edhe ka gjetur vdekjen.

Familjarët e saj kanë fajësuar mjekët, të cilët kanë treguar se në spital vajzës i kanë bërë një serum dhe e dërguan në banesë, ku edhe ka gjetur vdekjen.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
4 deklaratat e furbollistëve më të njohur në botë.

Katër deklarata “bombastike” po qarkullojnë...

Close