|E premte, Dhjetor 15, 2017

2015 ALARM … … çfarë vjen në shtator … 

20152-620x412“ Alarm” botëror .  Çfarë pritet të ndodhë në shtator 2015 ?!  Çfarë sjellin kodet e Biblës për vitet 2015- 2016 ?!  Numurimi i 500 ditëve të fundit fillonë në  10 maj 2014 …

Në shumë rrjete sociale por edhe agjensi lajmesh në internet po qarkullon ky lajm.

Shikoni videot dhe ju do të merrni të gjitha përgjigjet …

 

 

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Siguria në port, Dervishaj dhe zyrtari amerikan inspektojnë Durrësin

Durrës - Ministri i Transportit Sokol Dervishaj,...

Close