|E mërkurë, Shkurt 21, 2018

22 vjeçarja lind në tualetin e urgjencës së spitalit 

Fier – Tre ditë më parë në urgjencën e Spitalit Rajonal Fier një vajzë 22 vjeçare stundente në Tiranë ka lindur foshnjën 8 muajshe në tualetin e spitaitalit. Lajmi konfirmohet edhe nga burime  të këtij spitali të cilat thanë se rasti nuk bëhet publik pasi foshnja nuk ka atësi, por nëna është mirë, bebja është mirë

Sipas burimeve të informacionit mësohet se 22 vjeçarja , studente në një universitet në Tiranë kish patur dhimbje barku. Në urgjencën e spitalit mjeku i kishte thënë se çfarë ndjente. Ajo i kish thënë se nuk dilte jashtë dhe mjeku i ka bërë klizmë. Mjeku i ka pohuar 22 vjeçares se ishte shtatzanë, por ajo nuk e kish pranuar . Më pas ajo ka  shkuar në tualetin e urgjencës për të dal jashtë por atje ka lindur. Ajo është gjendur përtokë në tualet me beben nga sanitaria e urgjencës së spitalit Fier. Më pas janë dërguar  në maternitetin Fier. nëna e bebja jan mirë

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Mbrojtësi grek i Romës me të dashurën më hot në Serie A (fotot)

Jose Holebas nuk është i...

Close