|E premte, Janar 19, 2018

27 vjet PD dega Fier, kontribut edhe gazetari Vladimir Muçaj 

Fier – Sot u festua 27 vjetori i themelimit të PD dega Fier.Ne jubileun e themelimit te PD-se dega Fier diten e sotme ku merte pjese dhe kreu Basha per kontribut midis disa emrave u permend nga kreu i PD-se dhe njeherazi deputet Luan Baci gazetari Vladimir Mucaj.

Muçaj  tashme prej me shume se dy dakada ushtron shume i angazhuar profesionin e gazetarit te pavarur ne disa media lokale dhe kombetare. Mucaj prej me shume se 10 vjetesh drejton dhe Unionin e Gazetareve te deges se qarkut Fier , detyre shoqerore te cilen vazhdon ta kryej mire duke percjell zerin e komunitetit mediatik fierak ne shume forume lokale dhe kommbetare.

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Publikohen fotot e bunkerit të Enver Hoxhës. Rama : " Do hapim dosjet".(fotot)

Tiranë - Pas 36 vjetësh...

Close