|E enjte, Shkurt 23, 2017

28 Nëntori, politika feston e bashkuar 

Fier – 104 vjetori I shpalles së pavarëssië është festuar  prej përfaqësuesve të politikës  bashkë, të majtë e të djathtë.

Nën tingujt e bandës së qytetit, dhe rreshjeve të shiut  përfaqësues të  pushtetit vendor, deputetë, përfaqësues të besimit fetar , drejtues instituciuonesh , të partive politike  kanë ngritur flamurin  aty ku 104 vjet më parë në mënyrë simbolike ngriti flamurit ish kryebashkiaku fierak Tonci Kilica

Pas ceremonisë së ngritjes së flamurit përfaqësuesit e PD janë drejtuar për në varrezat e dëshmorëve për të vendosur buqeta e kurora me lule, ndërkohë që të majtët do të festojnë në 29 nëntor

vlcsnap-2016-11-28-10h39m34s175 vlcsnap-2016-11-28-10h40m28s218 vlcsnap-2016-11-28-10h41m56s6

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vdes 52 vjeçari, e godet freza duke punuar tokën https://t.co/o0vPH1r2ef https://t.co/Ium6VJYj6D
507 people follow ALB365
Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kreu I AKU – Nuk ka prodhime sallamerie me lopë të sëmurë nga dermatoza

Fier - Kreu I AKU Qarkut Fier Frederik Çuko ka dalë në një prononcim për median pas  një lajmi të...

Close