|E diel, Tetor 22, 2017

25 puntorë nga Vlora protestojnë në Ballsh 

Mallakaster – 25 punonjes te Import – Eksport ose quajtur FIETEK ne Vlore kane protestuar prane zyrave te uzines se perpunim naftes Ballsh

Sipas tyre mesohet se ata kane 17 muaj qe nuk kane mare pagat nga kompania e Armos nderkohe qe punetoret e tjere te uzines i kane mare edhe pagat e prapambetura .
Administrata e re ne takim qe bene me drejtuesit e uzines ka thene se ne nuk mund te japim leke per ju .por do te interesohemi

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Trafiku i kokainës, shkatërrohet banda italo – shqiptare

Itali - Policia italiane ka shkatërruar një bandë kriminale shqiptare e trafikut të kokainës në Itali dhe në Evropën veriore. Mediat...

Close