|E shtunë, Janar 20, 2018

29 vjeçarja hidhet nga pallati, mister shkaqet 

Fier – N F afro 29 vjece mesohet se ka rene nga pallati ne banesen ku ajo jetonte ne lagjen “Konferenca e Pezes” . Ngjarja ka ndodhur vetem pak minuta me pare. Lajmi konfirmohet nga deshmimtare okulare te cilet kane pare ngjarjen por dhe ambulanca qe ka mbrritur dhe ka marre trupin e 29 vjecares. Nuk dihen edhe motivet e ngjarjes nese ajo ka rene aksidentalishte, e kane hedhur apo eshte vetehedhur. Burimet paraprake nga spitali Fier pohojne se 29 vjecarja eshte shume rende  dh momentalishte ndodhet ne sallen e kirurgjise.

Fier

Informacion paraprak

Në datën 17.09.2017, rreth orës 10:10, në lagjen “Konferenca e Pezës”, Fier, dyshohet se është rrëzuar nga ballkoni i katit të tretë të pallatit shtetasja N.F, 29 vjeçe. Shtetasja N.F ndodhet në sallën e operacionit në Spitalin Rajonal Fier. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

 

 

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Meta – Nishani, takim në Presidencë

Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta...

Close