|E enjte, Qershor 29, 2017

3 gra në pranga, u kapën me 257 kg hashash. 

Pranga      Greqi – Policia greke ka sekuestruar 257 kilogram marijuanë, që vinte nga Shqipëria. Bëhet me dije se në pranga të policisë kanë rënë tre femra, 1 greke, 1 rumune dhe një ukrainase.
Mësohet se droga është kapur gjatë dy aksioneve të ndërmarra nga policia greke. Sipas informacioneve, droga e sekuestruar kishte si destinacion Anglinë.
Ndërkohë, vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të trafikut të lëndëve narkotike.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Bashkia – KUJDES nga temperaturat e larta, rrezik zjarri https://t.co/RFNvr9n7Fs https://t.co/55yzDd1Koc
11,392 people follow ALB365
Twitter Pic johnramp Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ahmetaj: Mund ta privatizojmë Albpetrol ose …

   Hungari - Qeveria po mendon mundësinë e privatizimit të Kompanisë shtetëtore të naftës “Albpetrol” ose dhënien e saj me...

Close