|E shtunë, Shkurt 24, 2018

3 nën hetim të lirë , morën lekët dhe spaguan faturat e energjisë . 

policia-natenMallakstër – Hetohen të lirë 3 shtetas pasi dyshohen se kanë përvetësuar shuma lekësh të tre banorëve për energjinë elektrike.

Burimet zyrtare të policisë Mallakastriote pohuan se 3 shtetas po hetohen në gjëndje të lirë pasi ndaj tyre kanë kryer kallzim në polici tre shtetas . 3 personat akuzohen prej tre të tjerëve sepse ata u kanë dhënë lekët për të paguar faturat e energjisë elektrike dhe ata nuk I kanë kryer pagesat por I kanë mbajtur shumat e lekëve. Nën hetim të lirë janë shtetasit N.Xh vjec 54, banues  në Ballsh. T.M vjec 61, banues  në Ballsh. F.K vjec 50 po nga Ballshi. Ata akuzohen nga shtetasit I.M vjec 69, F.M vjec 72, B.S vjec 52 banues në Ballsh . Ata kanë pohuar në polici se u kanë dhënë lekët për të paguar energjinë elektrike për disa muaj në periudha të ndryshme .

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Victoria Beckham siç nuk e keni parë

Ajo është një nga fytyrat...

Close