|E diel, Shkurt 25, 2018

3 persona grabisin një banesë . 

policia-natenLezhë – 3 persona të maskuar grabisin një shumë parash në një banesë në fshatin Lalm. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 4:00, ndërsa banesa ku është kryer vjedhja i përket shtetasit Gjin Toma, 51 vjeç.

Policia bën me dije se 3 grabitësit kanë arritur të vjedhin rreth 2 milionë lekë të vjetra dhe janë larguar në këmbë, pa përdorur automjet. Paraprakisht mësohet se 3 personat me maska nuk kanë qenë të armatosur.

Forca të shumta policie mbërritën në vendngjarje, ndërsa kanë nisur hetimet për identifikimin dhe arrestimin e 3 grabitësve.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Debati për qeranë e lokalit, plagoset rëndë 22 vjeçari me pistoletë.

   Fier - Një konflikt...

Close