|E mërkurë, Mars 29, 2017

35 vjeçari kthehet nga Gjermania, vetvaret në Rinas 

Tiranë – Personi 35-vjeçar, i cili i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike ditën e sotme në aeroportin e Rinasit, duke u hedhur nga një lartësi e konsiderueshme, është një emigrant i sapo kthyer, shqiptar.

I riu shqiptar, 35 vjeç, i identifikuar si Juglend Kapllanaj, mësohet se ishte emigrant në Mynih të Gjermanisë, dhe sapo ishte kthyer me avion në vendin tonë. Pasi ka mbërritur në aeroport, ai është ngjitur në një lartësi të terminalit, pa u vënë re nga njeri dhe është hedhur nga aty.
Pas kësaj, 35-vjeçari është dërguar i pajetë në spital, pasi nuk ka mundur të mbijetojë.
Nuk dihen motivet që e kanë çuar të riun drejt këtij akti të rëndë, por dyshohet se vuante nga depresioni.
Policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve që çuan 35-vjeçarin drejt këtij akti të rëndë.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: A janë kto 4 qarqet ku LSI pretendon të dal forcë e parë? https://t.co/zSpLnx5ed9 https://t.co/KXX6dZeWdr
4,194 people follow ALB365
Twitter Pic StolzNet Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja pse Messi është më i mirë se Ronaldo

Xavi Hernandes mendon se Leo Messi është lojtar më inteligjent se Cristiano Ronaldo Ish kapiteni i Barcelonës, Xavi Hernandes, e...

Close