|E enjte, Mars 30, 2017

4 të vdekur nga përmbytjet 

Greqi – Katër persona kanë humbur jetën për shkak të motit të keq dhe përmbytjeve që kanë përfshirë Greqinë në 24 orët e fundit, bëjnë të ditur autoritetet greke.

Zjarrfikësit kanë njoftuar se dy gra, të moshave 80 dhe 63-vjeçare, janë gjetur të vdekura në shtëpitë e tyre të përmbytura në qytetin e Kalamatës dhe në periferinë e tij.

Një burrë 90-vjeçar po ashtu ka vdekur në zonën e Kalamatës, përderisa trupi i një burri 73-vjeçar është gjetur në afërsi të Spartës, transmeton Gazeta Express.

Që të gjitha katër vdekjet kanë ndodhur në rajonin jugor të Peloponezit.

Në veri të Greqisë, autoritetet janë në kërkim të një gruaje të zhdukur, për të cilën nuk dihet gjë që kur ajo kishte telefonuar burrin e saj në mëngjesin e së mërkurës për t’i treguar se po braktiste veturën e saj të përmbytur në jug të Selanikut.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: https://t.co/sWM7U77R7D https://t.co/3oixT16cFl
4,029 people follow ALB365
Twitter Pic StolzNet Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill Twitter Pic rafael_k
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Një shtet ku dënohet prostituta por jo tutori dhe klienti

Nga MENTOR KIKIA - BIRN ka botuar historinë e një vajze 18 vjece, e dënuar më 18 muaj burg. Ishte...

Close