|E enjte, Qershor 22, 2017

Jonuzaj, ja pse i thashe jo kombit tim. 

59Adnan-Januzaj-Manchester--008  Beligjike – Lojtari njohur Adnan Jonuzaj para mediave belgjiane gjate nje koneference per shtyp ka theksuar se : “ Arsyeja qe nuk zgjodha te luaj per kombtaren e Kosoves dhe te Shqiperise eshte se ato jane pa pervoj, nuk kane pervoje ne takime te tilla kaq te rendesishme dhe prandaje une kam qene I luhatshem. Une e dua kombin tim por pa dyshim , por kariera
ime eshte me me rendesi” tha ai.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Qarku Fier gati të shkojë në votim https://t.co/RwuFVYKxIg via @wwwalb365com
11,397 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ndalohen 2 shtetas dhe një tjetër procedohet për pengim të fēmijëve në shkollë (video)

Fier - Pengojnë fëmijët për të shkuar në shkollë, ndalohen 2 shtetas dhe procedohet penalisht një tjetër. Specialistët për Hetimin e...

Close