|E enjte, Gusht 17, 2017

46 vjet pa prer mustaqet, ja si duken 

Në vitin 1970, ai kishte filluar rritjen gjegjësisht mos shkurtimin e mustaqeve. Dhe tani ato kanë arritur gjatësinë prej 2 metra e 45 centimetër.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Necati Celik, turkun që jeton në Gjermani.

Mustaqet e pashkurtuara për 46 vjet nga turku, llogariten të jenë më të gjatat në botë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja fruti që ka të njëjtin efekt si viagra në trupin e njeriut

Shumë herët se sa të shpikej formula e viagrës, njerëzit kishin vërë re që ngrënia e ushqimeve të caktuara, njohur...

Close