|E enjte, Janar 19, 2017
  • NA NDIQ NË

57 vjeçari Shefo Duraj mundë të jet vrarë 

Mallakastër – Teknologu i Uzinës së Ballshit mund të jetë vrarë. Në trupin e tij janë gjetur shenja dhune. Policia e Fierit ka nisur hetimin për zbardhjen e rrethanave të vdekjes së 57-vjeçarit të zhdukur dy javë më parë në Mallakastër.

Shefo Duraj u zhduk pa lënë gjurmë pasi doli nga turni i tretë në uzinën e Ballshit ku punonte prej 20 vitesh. Trupi i tij u gjet mbrëmjen e së martës në pyllin e fshatit Kalenjë në gjendje të dekompozuar, por paraprakisht ekspertët thanë se viktima nuk ka vdekur për shkaqe natyrale.

Në kokë janë vërejtur plagë dhe fraktura të kafkës ndaj ekspertët mjeko-ligjorë po kryejnë këqyrje të hollësishme për të sqaruar rrethanat e vdekjes.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Teknologji – Për 30 minuta njerëzit do të jenë në Mars

Një sondë e vogël do të mund t’i dërgojë njerëzit në Mars për 30 minuta, thuhet sipas një fizikani. Phillip Lubin është fizikani prapa kësaj teorie, i cili kohët e...

Close