|E enjte, Shkurt 23, 2017

59 vjeçari harron rrugën të kthehet në shtëpi, shpallet në kërkim 

Mallakaster – Me date 14.11.2016, rreth ores 06.30, eshte larguar pa adrese dhe nuk ka shkuar ne banese shtetasi Shefo Llane Duraj, i datelindjes 19.04.1959, banues ne fshatin Kalenje Mallakaster, me arsim 12 klase, me profesionin teknolog ne uzinen e Ballshit.

Personi I larguar I ka telefonuar familiareve se po shkon ne Gjerbes te Skraparit per nje rast vdekje dhe nuk eshte kthyer me. Punohet per gjetjen e personit dhe u be shpallja ne kerkim e tij. Materialet i kaluan Prokurorise se Rrethit Gjyqesor Fier per veprime te metejshme.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Vdes 52 vjeçari, e godet freza duke punuar tokën https://t.co/o0vPH1r2ef https://t.co/Ium6VJYj6D
507 people follow ALB365
Twitter Pic YA4zgSWM Twitter Pic marjo037 Twitter Pic colorthe Twitter Pic Ylli75Yl Twitter Pic CamilaNo Twitter Pic Vera9048 Twitter Pic rexhepnu Twitter Pic AVSupers Twitter Pic xhemali4 Twitter Pic rylz_isr Twitter Pic egerald_ Twitter Pic LekaMeri Twitter Pic gUtY5kUC Twitter Pic KIMI8313 Twitter Pic AriannaC Twitter Pic drita_ho Twitter Pic famedalu Twitter Pic ShahaneS Twitter Pic MJohnson Twitter Pic NewsLajm
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Qytetarë në shesh për 3 pikshin e CAS (fotot)

Qindra qytetarë kanë dalë në sheshin “Nënë Tereza” për të festuar vendimin e Gjykatës së Arbitrazhit Sportiv që i dha...

Close