|Monday, December 5, 2016
  • NA NDIQ NË

59 vjeçari harron rrugën të kthehet në shtëpi, shpallet në kërkim 

lajmi fundit logo

Mallakaster – Me date 14.11.2016, rreth ores 06.30, eshte larguar pa adrese dhe nuk ka shkuar ne banese shtetasi Shefo Llane Duraj, i datelindjes 19.04.1959, banues ne fshatin Kalenje Mallakaster, me arsim 12 klase, me profesionin teknolog ne uzinen e Ballshit.

Personi I larguar I ka telefonuar familiareve se po shkon ne Gjerbes te Skraparit per nje rast vdekje dhe nuk eshte kthyer me. Punohet per gjetjen e personit dhe u be shpallja ne kerkim e tij. Materialet i kaluan Prokurorise se Rrethit Gjyqesor Fier per veprime te metejshme.

Add a Comment

%d bloggers like this: