|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

6 tërmete në 2 orë 

Disa lëkundje tërmeti janë regjistruar nga Instituti i Gjeoshkencave në Tiranë.

Janë regjistruar gjashtë lëkundje tërmeti nga ora 22:20- 23: 52 të mbrëmjes së të enjtes 31 gusht 2016.

Lëkundja më e fortë ka qenë në orën 22: 20 kur është regjistruar  me forcë 4.2 dhe epiqendër Gështenjë, 14 km në veri të Librazhdit

Lëkundje të tjera janë ndjerë në Ora: 22:33:35, Ora: 22:50:35, Ora: 23:14:53,
Ora: 23:52:44 dhe epiqendrat e kanë pasur po në Librazhd.

Momentalisht nuk raportohen për dëme apo të lënduar. Tërmeti është ndjerë në Tiranë.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Besart Berisha triunfon në Australi

“Besart Berisha thotë se është i kënaqur që ka provuar se mundi të fitojë kampionatin e ligës së parë  me një tjetër klub pas viteve të suksesit me Brisbane Roar. Berisha...

Close