|E diel, Shkurt 25, 2018

7 persona të arrestuar pë kontrabandë nafte. 

polici kosoveKosovë – Një aksion i gjerë policor në Kosovë ka vënë në pranga deri më tani 7 persona të dyshuar për kontrabandë nafte.

Mediat kosovare bëjnë të ditur se forca policie po vijojnë aksionin duke kryer edhe bastisjet e shtëpive të të dyshuarve për krim të organizuar.

Lajmi është konfirmuar edhe nga zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Baki Krelani, i cili theksoi se aksioni vijon dhe detajet e tjera do të bëhen të ditura me përfundimin e operacionit.

“Ju konfirmoj se është duke u realizuar një operacion i gjerë policor për detajet e tjera do t’ju informojmë më vonë”,-ka thënë Krelani për mediat kosovare.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Grabitet me dhunë udhtari, I merren 100 mijë lekë.

Fier - Një banor I...

Close