|E shtunë, Janar 20, 2018

8 drejtues arsimi me masë disipliniore nga MAS, vartësit s’kanë paguar energjinë elektrike . 

Ministria-e-ArsimitTiranë – Mospagesa e energjisë elektrike prej mësuesve apo edhe disave prej personave që janë të punësuar në administratat e DAR dhe DAR/ZA ka bërë që Ministria e Arsimit Rinisë dhe Sporteve të ndëshkojë me masa disiplinore drejtuesit e Vlorës, Fierit,Hasit, Peqinit, Skraparit, Bulqizës, Pogradecit dhe Kurbinit, kanë pohuar burime zyrtare pranë kësaj ministrie .

Sipas MAS këta drejtues arsimi nuk kanë menaxhuar sad he si duhet situatën për zerimin e debive.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
SHKB prangos 2 policë të qarkullimit rrugor.

     Tiranë - Arrestimi...

Close