|E shtunë, Janar 20, 2018

Rihanna na le me goje hapur. 

459883f82e02207b5312912cb75ba384   USA – Rihanna kaloi në tapetin e kuq pasi u nderua me çmimin “Fashion Icon” dhënë çdo vit nga Këshilli i Stilistëve të Amerikës dhe ashtu sikurse gjithmonë ia arriti qëllimit që të gjithë sytë të drejtoheshin tek ajo.

Bukuroshja 26-vjeçare kishte një veshje shumë provokuese që linte pak vend për imagjinatë. Një fustan pothuajse transparent i stilistit Adam Selman me një total prej 216.000 mijë kristale Swarovski. Fustani , që vezullonte i mbuluar i gjithi me kristale, nxirrte në pah një fizik të mrekullueshmëm të këngëtares.

“Jam rritur në një ishull të vogël dhe nuk kam patur shumë kontakte me botën e modës, por aq sa mbaj mend “fashion” gjithmonë ka qenë një mekanizëm mbrojtës për mua”, tha Rihanna.

48ff5b043546ebf4df6ea1ee7938666e  Këngëtares iu dorëzua “Fashion Icon Awards” nga Anna Wintour dhe sigurisht parakalimi i saj në tapetin e kuq vështirë se do të harrohet. Të nderuar më parë me këtë çmim nga grupi CFDA kanë qenë edhe Lady Gaga, Kate Moss, Nicole Kidman dhe Johnny Depp.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Fshati ku nuk punohet, vetëm seks dhe gjum

Ata që jetojnë në fshatin...

Close