|E shtunë, Janar 20, 2018

A do të binjakëzohet Apolonia me Real Madridin ?! (fotot) 

34487_103792583004212_6530113_nFier – 34487_103779789672158_2563509_n 34487_103783403005130_6380462_n34487_103784279671709_1804835_n 34487_103786089671528_4923549_n 34487_103789873004483_8369680_n34487_103791799670957_6226540_n 34487_103792583004212_6530113_nKryetari i bashkië Fier Baftjar Zeqo zbulon dëshirën e tij dhe impenjimin e tij se në rast se do të kandidojë për kryetar bashkie në zgjedhjet lokale dhe del fitues, ai klubin e futbollit Apolonia do ta kthejë si Reali i Madridit duke bërë edhe binjakëzim me të. Kjo e dhënë ka dalë nga njerëz që rrinë afër kryebashkiakut Zeqo të cilët kanë servirur per www.alb365.com edhe këto foto nga vizita e tij në klubin e futbollit Real Madridi ku kanë kryer edhe takime me drejtues të lartë të këtij klubi. Për më shumë shikoni fotot .

 

 

 

 

34487_103790683004402_1483979_nalb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
KLSH – Tatimet 117 milionë dollarë dëme

Tiranë -  Një raport i...

Close