|E premte, Maj 26, 2017

Abuzimi seksual – 12 vjeçarja shkon tek babai bilogjik 

Fier – 12 vjecarja E Yzeiraj pas denancimit që keu në polici me dajën e saj nga Aranitasi I Mallakastrës, pasi u mor në pyetje prej policisë, prokurorit të gatshëm dhe psikologes  tashmë ndodhet pranë babait të saj biologjik në fshatin Varibop.

Ajo ka pohuar para policisë, prokurorit dhe psikologes se njerku I saj Ylmi Hoxha ka kryer mardhënie seksuale me të edhe herë të tjera , edhe në prezencë të mamasë së saj Selvie Yzeirit.

40 vjecarja Selvie Yzeiri ka qënë  e lëkundur në pohimet e saj kur është marr në pyetje. Ajo gjatë marrjes në pyetje prej policisë e prokurorisë  herë pohonte se e ka parë bashkëshortin, Ylmiun, që kryente mardhënie me vajzën e sajë dhe herë të tjera e mohonte, thoshte skam parë gjë, pohuan burime policore për ora neës.

Ylmi Hoxha  nuk  e ka pranuar asnjëherë  se ka kryer mardhënie seksuale me 12 vjecaren, ai ka pohuar se është një sajesë që ende nuk e ka kuptuar se nga kush e ka.

Selvie Yzeiraj  ka qënë e martuar  me një shtetas në fshatin Varibop, Ajo është nga Aranitasi I Mallakastrës dhe është divorcuar nga bashkëshiorti disa vite më parë. Nga martesa ka djal e vajzë. Djali rri me babanë në Varibop , tashmë edhe vajza shkoi tek babai. Ajo 6 vjet më parë u martua me Ylmi Hoxhën nga Mbyeti. Selvie Yzeiri ka qënë një herë e ndaluar nga policia në kuadër të operacionit policor cesku për ushtrim prostitucioni, pohuan burime policore (http://alb365.com/operacioni-policor-cesku-kunder-prostitucionit/ 6 te parat e 6 )

Neser pritet që Selvi Yzeiri dhe Ylmi Hoxha të dalin para tiogave të zeza për masën e sigurisë

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: MAS/ S’ka ndryshim, e njëjta rregullore për maturën shtetërore https://t.co/iukH1ItTjB https://t.co/IKkA478rcS
11,303 people follow ALB365
Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
E “nxehta” kryetrafikantja e droges.

     Meksike - Sexy, zeshkane, gruaja ne foto me grim të ekzagjeruar i referohet një modeleje, aktore apo tilepersona....

Close