|E martë, Janar 17, 2017
  • NA NDIQ NË

Afërdita Dreshaj ju heq merakun, pozon pa brekë (foto) 

Afërdita Dreshajn e njihni mirë. Kush se njeh modelen, këngëtaren, ish të fejuarën e Shpat Kasapit, shoqen e DiCaprio?

Me pak fjalë, Afërdita është emër i njohur për publikun, kjo falë një mori gjërash, shkruan “Kosovarja”.

Dreshaj ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, por ajo nuk është ndalur së qenuri aktive në rrjete sociale dhe bërjen e fotografive provokuese.

Në foton e fundit, bukuroshja shfaqet pa brekë, pa asgjë poshtë.

Add a Comment

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Cilët VIP-a shkojnë në hotelet e natës në Shkup dhe pse ?

   Shumë prej modeleve dhe personaliteteve të njohura publike në Maqedoni ,janë vizitorë të rregulltë të hoteleve ku shoqërohen nga VIP-at e vendit, shqiptarë  ose të huaj. Sportelistët e këtij...

Close