|Friday, October 21, 2016
  • NA NDIQ NË

Afërdita Dreshaj ju heq merakun, pozon pa brekë (foto) 

aferditadreshaj-fk_1474608797-3280574

Afërdita Dreshajn e njihni mirë. Kush se njeh modelen, këngëtaren, ish të fejuarën e Shpat Kasapit, shoqen e DiCaprio?

Me pak fjalë, Afërdita është emër i njohur për publikun, kjo falë një mori gjërash, shkruan “Kosovarja”.

Dreshaj ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re, por ajo nuk është ndalur së qenuri aktive në rrjete sociale dhe bërjen e fotografive provokuese.

Në foton e fundit, bukuroshja shfaqet pa brekë, pa asgjë poshtë.

Add a Comment

%d bloggers like this: