|Wednesday, October 26, 2016
  • NA NDIQ NË

Afërdita Dreshaj nudo për …. 

aff_1473311593-4181844

Ish-missi dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, tashmë si duket i është kthyer modelizmit,transmeton “Kosova Sot Online”.

Afërdita me një pozë nudo është shfaqur në ballinën e revistës Who.

“Titulli jam vet” ka shkruar Afërdita në Instagram teksa ia ka bashkuar

Add a Comment

%d bloggers like this: