|E hënë, Janar 23, 2017

Afërdita Dreshaj nudo për …. 

Ish-missi dhe këngëtarja Afërdita Dreshaj, tashmë si duket i është kthyer modelizmit,transmeton “Kosova Sot Online”.

Afërdita me një pozë nudo është shfaqur në ballinën e revistës Who.

“Titulli jam vet” ka shkruar Afërdita në Instagram teksa ia ka bashkuar

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ditën police dhe natën modele https://t.co/mIChDx8fzR via @wwwalb365com
503 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja ekipi i Danimarkës kundër Shqipërisë në 4 shtator

Danimarkë - Takimi i 4 shtatori mes Danimarkës dhe Shqipërisë do të jetë mjaft i rëndësishëm si për kombëtaren e Morten Olsen po ashtu edhe për përfaqësuesen shqiptare. Tekniku i...

Close