|E hënë, Qershor 26, 2017

Afërdita Dreshaj siç nuk e keni parë. ( fotot) 

85546_2   Trupi i saj i tonifikuar dhe linjat perfekte nuk kanë se si të mos tërheqin vëmendjen. Këngëtarja bukuroshe Afërdita Dreshaj ka kaluar një të diel pushim në plazhet e jugut të Shqipërisë, ku ka përfituar që të realizojë disa fotografi për ti ndarë me fansat.

E veshur me bikini të zeza, me kapele në kokë dhe syze, Dreshaj ka pozuar buzë detit gjysmë e futur në ujë.

Më tej ajo ka pozuar me kurriz, ashtu sikundër e veshur me pantallona të shkurtra dhe kanotiere duke zbritur shkallët për në det.

Bashkëngjitur fotografive të postuara në profilin e saj në Instagram, Afërdita ka shkruar, “E diel e lumtur” .

aferdita-plazh0

aferdita

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Manjani: Biznesi i kanabisit financoi ruajtjen e rezultatit të PS-së të 2013 https://t.co/iBI17c9J77 https://t.co/iAk881Y48y
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vidhen 8 200 euro dhe 260 mijë lek në banesë, në kërkim autori

Patos - Më datën 19.06.2016, është vjedhur banesa e shtetasit B.Ruci, 53 vjeç, banues në fshatin Rerës, Patos, ku i jan...

Close