|E premte, Janar 19, 2018

Agjensi udhëtimi “ Jon Impeks “ Fier. Paketa turistike – Liqenet e Lurës – 

11717103_1437468233244064_1498395771_n  Agjensi Turistike ne qytetin e Fierit.

Zyrat e saje u transferuan nga ish shtepia e oficerave kane shkuar ne bulevardin “Ramiz Aranitasi” prane Bar “Ujvara”, vetem 50 metra me poshte ne krahun e djathte kur shkon per ne QTU.

Ofrojme Bileta avioni me te gjitha linjat ajerore, Bileta autobuzi per ne Greqi dhe Itali, Bileta Trageti per ne itali. Paketa turistike ne Shqiperi dhe jashte shtetit, Maqedoni, Mali i Zi, Kroaci, Slloveni, Bosnje Hercekovine, Serbi, Greqi, Turqi etj.

Paketa e re turistike ( e radhës)

AGJENSIA E UDHETIMEVE JON IMPEKS KA NXJERR NJE GUID PER Liqenet e Lurës  PER DATEN 20-21 SHTATOR


LIQENET E LURES ,DATA 20-21 SHTATOR 45 EURO
1- DARK +MENGJES
2- RRUGA VAJTJE ARDHJE ME MINIBUS 20 VENDESH
3 FJETJA NE HOTEL LURA
GUID SHOQERUESE NGA AGJENSIA

PER ME SHUME NA TELFONONI 0695274050 ME RESPEKT KLARA

alb365.com

One Response to Agjensi udhëtimi “ Jon Impeks “ Fier. Paketa turistike – Liqenet e Lurës –

 1. Mit-hat Kacerja

  Miredita
  Ne vitin 1993-95 kam administruar me qera Kafja e Madhe
  Shkoder(Hotel-Bar-Restorant) objekt i njohur ne shqiptaret e Kosove-Mal i Zi. Ne
  vitin 1994 jam shqiptari i pare qe kam organizuar nje udhetim
  turistiki. Udhetimi modest :Shkoder-Ulqin-Shkoder. Ne ate kohe kishte vetem
  nje Agjensi Turistike private ne Tirane ATT .Deri tani kam punuar ne D.RTatimore Shkoder.
  Flas mire frengjisht,italisht dhe serbo-kroatisht.
  Ne muajin prill kam shoqeruar nje grup nga Saranda me destinacion
  Sarande-Budva-Dubrovnik-Budva-Podgorice-Shkoder-Sarande.
  Une mund te bashkepunoj per shoqerimin e grupeve nga ne vendet e ish
  Jugosllavise,France etj.
  Jam i gatshem qe te provoni te shoqeroj nje grup tuajin pa honorar dhe me
  pas bisedojme per mundesite e bashkepunimit.Ne saje te punes se mepareshme
  kam shume njohje ne Shkoder.Njoh mire Mal i Zi.
  Me gjate ne se e shihni te arsyeshme ja leme kohes.
  Pershendetje
  Mit-hat Kacerja
  Shkoder
  Tel: 0692265996

   

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Moura – Preferoi Neymarin para Messit në PSG

Lucas Moura do ta transferonte...

Close