|E hënë, Korrik 24, 2017

Agron Duka – Basha ja kalli Ramës (foto e video) 

Lushnje – Kandidati I PD Olsi Cukaj se bashku me kreun e PAA Agron Duka zhvilluan takim me fermere e banore te Savres ne Lushnje.

Para te pranishmeve ne takim kryetari I PAA Agron Duka ka pohuar se – Ne do fitojme sepse e majta eshte e percare dhe Basha ja kalli Rames

Nga ana e tij kandidati democrat Olsi Cukaj ka pohuar se – Me teper se kurr sot fermeri lushnjar ka nevoje per mbeshtetje financiare, subvencione per pesticidet, per naften, per rruge qe te nxjerr prodhimet ne treg, ka nevoje per politika qe zhvillojne tegun bujqesor

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Pushuesit kosovarë gjenë ‘belanë’ në Vlorë https://t.co/AvNwnPz9Rx https://t.co/LFzVxjYHmm
11,312 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Ja e ardhmja e celularëve (foto e video)

Lansimi i iPhone 7 pa portin për kufje mund të jetë një lajm i madh për momentin, por kur është...

Close