|E premte, Qershor 23, 2017

Agron Duka – Basha ja kalli Ramës (foto e video) 

Lushnje – Kandidati I PD Olsi Cukaj se bashku me kreun e PAA Agron Duka zhvilluan takim me fermere e banore te Savres ne Lushnje.

Para te pranishmeve ne takim kryetari I PAA Agron Duka ka pohuar se – Ne do fitojme sepse e majta eshte e percare dhe Basha ja kalli Rames

Nga ana e tij kandidati democrat Olsi Cukaj ka pohuar se – Me teper se kurr sot fermeri lushnjar ka nevoje per mbeshtetje financiare, subvencione per pesticidet, per naften, per rruge qe te nxjerr prodhimet ne treg, ka nevoje per politika qe zhvillojne tegun bujqesor

alb365

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Fevziut/ Kam dështuar https://t.co/dc7ckyShYT https://t.co/bZhSf6tEvn
11,398 people follow ALB365
Twitter Pic Bougainv Twitter Pic cammipha Twitter Pic McBrideM Twitter Pic olsimust Twitter Pic albanaHa Twitter Pic kwabbybo Twitter Pic PercjaSu Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Vetvaret në qeli në burgun e Peqinit 49 vjeçari

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve njofton se më datë 10.07.2016, në burgun e sigurisë se lartë I.E.V.P Peqin, ka kryer...

Close