|E martë, Janar 24, 2017

AK – Aeroporti i Ishmit ofron 50% ulje biletash! 

Aleanca KuqeZi ka protestuar sot në hyrje të aeroportit të Rinasit kundër trafikut të drogës nga ajri. Protestuesit bënë thirrje se “trafikantët po ndërtojnë aeroporte më shumë se shteti dhe ironizuan se “aeroporti i Ishmit ofron 50% ulje biletash.”

Ata shkuan edhe më larg me qësendisjen e qeverisë: “T’i kërkojmë trafikant%ve të na hapin disa aeroporte se Shqipëria ka biletat ajrore më të shtrenjtat në Europë.Pasagjeret të shkojnë në aeroportin e Ishmit se u del më lirë.”

Sipas kuqezinjve, “Shqipëria mbjell më shumë hashash se grurë”.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Tirana Bank pranon zhdukjen 150 mln lekëve nga llogaria e emigrantit https://t.co/3Hyxc4OdFd https://t.co/ZdCjyRMsZw
505 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Pranga 6 personave, tërhiqnin lek me karta të klonuara

Gjashtë persona janë arrestuar për mashtrim kompjuterika, pas urdher ndalimit të lëshuara nga Pokuroria. Sipas hetimeve 6 personat merrnin para në bankomat e një banke të nivelit të dytë me karta...

Close