|E shtunë, Shkurt 24, 2018

Aksident i rëndë në rrugën Athinë – Lamia, 1 i vdekur, 7 të plagosur 

aksident greqiGreqi -Një i vdekur dhe shtatë të plagosur raportojë për karambol vdekjeprurës të bëra dje në kilometrin e 61-të Kombëtar të Rrugëve të Athinës-Lamia, në drejtimin drejt Athinës, Schimatari.

Në grumbull ishin të përfshirë më shumë se 30 makina, dy kamionë dhe një autobus, ku studentët ishin në bordin e 2 Liceut Kaisarianis ndërsa jeta e humbur është një 28 vjeçare, elementet e të cilës identifikohet këtë mëngjes nga të afërmit e saj. Një vajzë 28-vjeçare ka humbur jetën dhe 7 persona të tjerë janë plagosur. Nga të plagosurit, 2 janë burra dhe 5 gra, të së njëjtës familje.

 

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
valbone
JON IMPEKS – Valbone 28-29 gusht 59 euro personi

Valbone 28-29 gusht 59 euro...

Close