|E hënë, Shtator 25, 2017

Aksidenti/ Godet pemën, shoferi rëndë në sputal 

Fier – Në datën 17.09.2017, rrrth orës 16:35, në aksin rrugor Fier-Berat, ne vendin e quajtur “Strum”, shtetasi G.Z, 27 vjeç, banues në fshatin Kuman, Roskovec duke drejtuar mjetin tip “Benz” me targa AA 370 NI, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë jashte rruge duke goditur një pemë (plep).

Shtetasi G.Z ndodhet në Spitalin Rajonal Fier në gjendje të rëndë shëndetësore. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
524 mësues në provim shteti për testim.

Tiranë - Agjencia Kombëtare e Provimeve publikon emrat e 524 mësuesve të rinj të cilët në fillim të muajit dhjetor...

Close