|E shtunë, Nëntor 18, 2017

Aksidenti me një të vdekur, arrestohen dy shtetas 

Fier – Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor, arrestuan në flagrancë shtetasit:

1.Joana G., 27 vjeçe, banuese në lagjen “Dukas” Patos.

Arrestimi i kësaj shtetases u bë pasi është kapur duke drejtuar mjetin tip “Renault” me targa AA 675 DZ pa leje drejtimi.
(Neni 291 i Kodit Penal).

2.Astrit Sulejmani, 46 vjeç, banuese në lagjen “Kushtrimi” Vlorë.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në aksin rrugor Levan-Tepelenë, duke drejtuar mjetin tip “Land Rover” me targa AA 910 CP, ka dalë nga rruga dhe është rrëzuar në kanal dhe si pasojë ka humbur jetën pasagjeri, shtetasi H.A, 66 vjeç, banues në Panaja, Vlorë.

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Kufiri me Kosovën/ Rama: Boll u torturuam. Ja ç’do ndodhë në 1 janar

Kryeministri Rama e ka cilësuar si të papranueshme situatën në kufirin mes Shqipërisë dhe Kosovës. Sipas tij, tashmë ka ardhur...

Close