|E premte, Maj 26, 2017

Aksidenti – Vdes këmbësori 

Fier – Aksident me vdekje ka ndodhur mengjesin e sotem ne aksin rrugor Fier –  -Patos . Ngjarja ka ndodhur ne vendin e quajtur ” Kthesa e Patosit “.

viktima ka qene kembesor . Ai quhet Kozma Bocova 66 vjec nga Grecallia Fer. Policia ka shkuat ne vende ngjarje. Autori i aksidentit eshte Bako Telha 25 vjec i cili drejtonte automjetin tip Toyota me targa tAA876 OF

Njoftimi i policise

Më datën 05.09.2016, ora 05:30 në aksin rrugorr Fier-Berat, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”, mjeti tip Toyota me targa AA 876 OF i cili drejtohej nga shtetasi Bako Telhaj, 24 vjeç, banues në Skrapar, ka aksidentuar rëndë shtetasin K.B, 65 vjeç, banues në fshatin Grecalli Fier, i cili gjeti vdekjen në Spitalin Rajonal Fier.

Eshtë shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier drejtuesi i mjetit, shtetasi Bako Telhaj.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: PR qefmbetje me PD, regjistrohet më vete https://t.co/EV7YFWZ9Pb https://t.co/B4bs51JXkm
11,303 people follow ALB365
Twitter Pic judyrobi Twitter Pic Ianndest Twitter Pic brent633 Twitter Pic ivicespe Twitter Pic dawifey1 Twitter Pic maycol_p Twitter Pic bs_badgu Twitter Pic angie_an Twitter Pic be_be_AT Twitter Pic koseno Twitter Pic GoranPet Twitter Pic devendar Twitter Pic moazreza Twitter Pic shaunteb Twitter Pic ElkroniH Twitter Pic MindyL0u Twitter Pic brando_9 Twitter Pic Compa_Ab Twitter Pic BigbangP Twitter Pic jacobnie
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
“Xhihadistët” politikanë “presin” kokat e fermerëve dhe blegtorëve grekë (fotot)

Greqi - Një përfaqësi e mbrojtjes së të drejtave të sektorit të bujqësisë ka zgjedhur një mënyrë origjinale për të...

Close