|E shtunë, Janar 20, 2018

Aksidenti, vdes shoferi dhe plagosen familjarët . 

aksidentTepelenë – Një aksident me pasojë një të vdekur ndodhi këtë të shtunë në aksin Levan-Tepelenë. Një makinë ka dalë nga rruga, ku ka gjetur vdekjen 58-vjeçari Flamur Ismaili.

Sipas informacioneve nga policia  Ismaili udhëtonte në makinë sëbashku me familjen, pjesëtarët e të cilës kanë mbetur të plagosur si pasojë e aksidentit.

Sipas hetimeve të para të policisë në terren, shkak për daljen e automjetit nga rruga dyshohet të jenë bërë kushtet e këqija atmosferike.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Video-Skandal i ri në Qeverinë Shqiptare. Deputetët flasin jashtë kamerave për regjistrimin sekret

Pritet skandali i radhës i...

Close