|E diel, Mars 26, 2017

Aksidenti- Vdes turisti çek, po kalonte rrugën 

Elbasan – Aksident me vdekje ne aksin Elbasan – Peqin. Aksidenti ne Papërr. Një shtetas çek humbi jetën pasi u pêrplas nga nje mjet

Shtetasi i huaj kishte ndaluar me disa bashkëpatriote ne ane te rruges per te kryer nevojat personale. Ndersa po tentonte te kalonte ne anen tjeter te rruges eshte perplasur per vdekje nga nje automjet. Viktima ishte turist nga Çekia. Shtetasi cek Stanislav Pitrun i datelindjes 01.03.1947 ka qene duke udhetuar me mjetin tip Mercedes Benz minibus prej 21 vendesh me targe AA 862 LB te kompanise turistike Inturs nga Ohri per ne Durres di turist. Kane ndaluar ne afersi te Paprit per nevoja personale. Shtetasi cek ne momentin qe ka kerkuar te kaloj me krahun tjeter te rruges eshte goditur nga mjeti tip benz me targa AA 771 JR qe drejtohej nga shtetasi Ardit Perisnaka 23 vjec nga Shalsi.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Nis dhënia e lejeve biometrike për emigrantët https://t.co/6ST8767gP0 https://t.co/wQZ3JWqq5A
4,628 people follow ALB365
Twitter Pic Ledina47 Twitter Pic ddsahara Twitter Pic vanigjuz Twitter Pic uuque Twitter Pic MarioRol Twitter Pic lindseys Twitter Pic joel6220 Twitter Pic AzzaStep Twitter Pic metin_no Twitter Pic kul12113 Twitter Pic eka_adit Twitter Pic javivis1 Twitter Pic 1Ambu Twitter Pic 5pt Twitter Pic RodheimT Twitter Pic RatliffT Twitter Pic laxkatz1 Twitter Pic MertYavu Twitter Pic RolandoJ Twitter Pic BeduBill
Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Unioni i Gazetarëve Shqiptarë në koalicion antikorrupsion të organizatave të Europës Juglindore

Tiranë - Kurrë më parë, nevoja për të mbrojtur dhe mbështetur bilbilfryrësit nuk ka qenë kaq e madhe në të...

Close