|E premte, Korrik 21, 2017

Aksidentohet Arben Ahmetaj, jasht rrezikut pêr jetên (fotot) 

Maqedoni – Mesditën e djeshme ish ministri i financave, Arben Ahmetaj pësoi një aksident në Kumanovë të Maqedonisë.

Ahmetaj bashkë me 2 persona të tjerë ishin duke udhëtuar me një makinë “Range Rover”, kur janë përfshirë në një aksident me dy makina të tjera, mes të cilëve edhe një autobus.

Pas aksidentit Ahmeti ka bërë të ditur se është në gjendet të mirë shëndetësore dhe është i shtruar në spital.

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Ja trendi i ri për vetullat (fotot) https://t.co/ViuOUoldOc https://t.co/JDJ9HTD6lY
11,309 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Demiraj : Vendasit të shtrenjtë, po kërkojmë të huaj.

     Fier - Apolonia do të marrë formën e saj të plotë vetëm në fund të këtij muaji. Arsyeja qëndron...

Close