|E mërkurë, Gusht 16, 2017

Aksidentohet autobuzi i ekipit të ‘Bylis’-it (video) 

Fier – Autobusi i ekipit të futbollit të Bylisit është aksidentuar këtë të hënë në lëvizje e sipër, pranë qytetit të Fierit.

Nga të dhënat e fundit mësohet se autobusi është përplasur me një mjet tip “Benz” me targë “AA 489 MI”.

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Portëz dhe për pasojë 5 futbollistë janë plagosur lehtë.

Ndërkohë, ndeshja me Lushnjen është shtyrë për të martën.

alb365

Add a Comment

Twitter
@ALB365 on Twitter
Latest Tweet:
0 people follow @ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Alibeaj – sportistëve : "Ti kthejmë Apoloninë e dikurshme fierakëve"

Fier - Politika si "sport i shëmtuar" duhet t'i japë dimensionin e duhur sportit të vërtetë .... Në takimin me sportistë...

Close