|E diel, Qershor 25, 2017

Aksidentohet një shtetas italian . 

Motorr-aksident   Fier – Aksidentohet një shtetas italian në Fier, i cili u transportua per  në spital Fier. I aksidentuari është Aleksandro Luixhi Dilanxhio. Dilanxhio po udhëtonte me një grup motoçiklistësh drejt Fierit. Dilanxhio gjate udhetimit nga pakujdesia ka goditur një trajler në rrotën e pasme.  Ai eshte transportuar menjehere drejt spitalit rajonal Fier ku po merr ndihmen e pare mjeksore.

Pikërisht në vendin e quajtur “Vija e Ngjalës”, italiani Dilanxhio nga pakujdesia ka përplasur motorin në rrotën e pasme të një trajleri në krahun e shoferit duke humbur ekuilibrin dhe duke u rrëzuar. 

Ne vendgjarje kane shkuar forca te policise se qarkullimit rrugor te cilat pohuan paraprakishte se gabimi ka qene i motorciklistit italian.

alb365.com

Add a Comment

Twitter
ALB365 on Twitter
Latest Tweet: Rama – Nga Jugu në Veri shkoni të votoni https://t.co/8YlKsInYNJ https://t.co/YG8jGHwAxV
11,394 people follow ALB365

Këtë e pëlqejnë %d blogues:
Read more:
Nëse Rusia i shpall luftë Evropës, çfarë do të ndodhë?

Evropa një kontinent, që historikisht i ka pëlqyer të jetë larg nga të gjitha luftërat, është duke shijuar një stabilitetit...

Close